Παρουσιάσεις Διπλωματικών Εργασιών

Την Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020, ώρα 1:00μμ, θα γίνει η παρουσίαση της διπλωματικής
εργασίας του προπτυχιακού φοιτητή του Τμήματός μας κ. Βασιλείου Τσουβάλα με θέμα
“Μεθοδολογίες Ταξινόμησης Κακόβουλου Λογισμικού.”

Η παρουσίαση θα γίνει με χρήση Skype-for-Business.

Οι ενδιαφερόμενοι για να την παρακολουθήσουν, παρακαλούνται να επικοινωνήσουν μέχρι
την Τρίτη, 13 Οκτωβρίου 2020, ώρα 18:00 με τον κ. Τσουβάλα στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Την Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020, ώρα 2:00μμ, θα γίνει η παρουσίαση της διπλωματικής
εργασίας του προπτυχιακού φοιτητή του Τμήματός μας κ. Γεώργιου Ξένου με θέμα
“Μέθοδοι ταξινόμησης κακόβουλου λογισμικού με μηχανική μάθηση.”

Η παρουσίαση θα γίνει με χρήση Skype-for-Business.

την Τρίτη, 13 Οκτωβρίου 2020, ώρα 18:00 με τον κ. Ξένο στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Την Πέμπτη, 15 Οκτωβρίου 2020, ώρα 10:00μμ, θα γίνει η παρουσίαση της διπλωματικής
εργασίας του προπτυχιακού φοιτητή του Τμήματός μας κ. Θωμά Παπαϊωάννου με θέμα
“Aσφάλεια λογισμικού σε περιβάλλον Android.”

Η παρουσίαση θα γίνει με χρήση Skype-for-Business.

την Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020, ώρα 18:00 με τον κ. Παπαϊωάννου στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ο επιβλέπων,

- Δ. Σερπάνος