Ανανέωση Εαρινού Εξαμήνου 2020-2021

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος από  σήμερα 22 Φεβρουαρίου 2020  έως 31 Μαρτίου 2020 να ανανεώσουν την εγγραφή τους για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021, μέσω της Ηλεκτρονικής Γραμματείας στη διεύθυνση https://progress.upatras.gr.

Προσοχή

• Η ανανέωση εξαμήνου είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη λήψη οποιουδήποτε πιστοποιητικού σπουδών από τη Γραμματεία.
  • Ανανέωση εξαμήνου πρέπει να κάνουν όλοι οι φοιτητές, ακόμη και όσοι υπολογίζουν ότι θα πάρουν το πτυχίο τους με την εξεταστική περίοδο Ιανουαρίου 2021.
  • Θα βγει νεότερη ανακοίνωση για τη δήλωση μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα στην ανανέωση εγγραφής  οι φοιτητές επικοινωνούν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με το e-mail που τους έχει δοθεί από το Τμήμα.

Από τη Γραμματεία