Τετάρτη, 13 11 2019

Μεταπτυχιακό στην Εφοδιαστική και Διοίκηση Αλυσίδας Εφοδιασμού

Περιγραφή: Μεταπτυχιακό στην Εφοδιαστική και Διοίκηση Αλυσίδας Εφοδιασμού

Αξιότιμοι/ες Κύριοι/Κυρίες,

Το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστήμιου Θεσσαλονίκης, ανακοινώνει τη συνέχεια του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) στην «Εφοδιαστική και Διοίκηση Αλυσίδας Εφοδιασμού- Logistics & Supply Chain Management».
Θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα εάν προωθούσατε την επισυναπτόμενη πρόσκληση, έτσι ώστε να ενημερωθεί κάθε ενδιαφερόμενος. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του προγράμματος http://grad-econ.web.auth.gr/del/ ή να επικοινωνούν ηλεκτρονικά στα email:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Από τη γραμματεία της Εφοδιαστικής και Διοίκηση Αλυσίδας Εφοδιασμού