Δευτέρα, 21 10 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018-2019

Περιγραφή: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018-2019

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος από  σήμερα 18 Φεβρουαρίου 2019  έως 31 Μαρτίου 2019να ανανεώσουν την εγγραφή τους για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019, μέσω της Ηλεκτρονικής Γραμματείας στη διεύθυνση https://progress.upatras.gr.

Προσοχή

·     Η ανανέωση εξαμήνου είναι απαραίτητη προϋπόθεσηγια τη λήψη οποιουδήποτε πιστοποιητικού σπουδών από τη Γραμματεία.

·     Ανανέωση εξαμήνου πρέπει να κάνουν όλοιοι φοιτητές, ακόμη και όσοι υπολογίζουν ότι θα πάρουν το πτυχίο τους με την εξεταστική περίοδο Φεβρουαρίου 2019.

·     Θα βγει νεότερη ανακοίνωση για τη δήλωση μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα στην ανανέωση εγγραφής  οι φοιτητές μπορούν να επικοινωνούν στο  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  με το e-mail που τους έχει δοθεί από το Τμήμα.

Από τη Γραμματεία