Πέμπτη, 18 10 2018

Ανακοίνωση Τεχνικού Σχεδίου

Περιγραφή: Σε ποιους θα διδαχθεί το Τεχνικό Σχέδιο και δήλωση συμμετοχής στο εργαστήριο

Κάθε Τρίτη 9-11 στην ΗΛ8 θα διδάσκεται το Τεχνικό Σχέδιο για όλους τους φοιτητές, εκτός από τους φοιτητές του πρώτου και δεύτερου έτους.

Για τη συμμετοχή σας στα εργαστήρια απαιτείται εγγραφή σε ομάδα στο eClass του μαθήματος έως την Δευτέρα 8/10. Δικαίωμα εγγραφής δεν έχουν όσοι έχουν ήδη περάσει επιτυχώς το εργαστήριο προηγούμενη χρονιά. Όσοι δεν δηλώσουν το μάθημα με την λήξη των εγγραφών θα διαγραφούν από το εργαστήριο. Τα εργαστήρια ξεκινούν την Παρασκευή 12/10 και έχουν προγραμματιστεί να γίνονται κάθε δύο εβδομάδες Παρασκευή 12:00-14:00 στην ΚΥΠΕΣ ΙΙ (εκτός απρόσμενων καταστάσεων, οπότε και θα υπάρξει ανακοίνωση).

Καλη ακαδημαϊκή χρονιά,

Π. Βοβός