Δευτέρα, 21 10 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 2018-2019

Περιγραφή:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ 2018-2019

Ενημερώνουμε τους επιτυχόντες με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις έτους 2018 στο Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών ότι μπορούν

από 26 Σεπτεμβρίου  - 03 Οκτωβρίου

να εισέρχονται στην ηλεκτρονική πλατφόρμα του ψηφιακού άλματος eggrafes.upatras.gr προκειμένου να συμπληρώσουν λοιπά στοιχεία που τους ζητούνται και να προσαρτήσουν (υποχρεωτικά) σε μορφή pdf.

•                                    Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας
  •                                    Πιστοποιητικό Γέννησης
  •                                    Μία Φωτογραφία τύπου ταυτότητας
  •                                 Έντυπο στο οποίο να αναγράφεται ο αριθμός ΑΜΚΑ (για διευκόλυνσή σας μπορείτε να το αναζητήσετε άμεσα στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.amka.gr/AMKAGR )

Οι φοιτητές καλούνται να προσέλθουν στη Γραμματεία μετά την πάροδο τριών (3) ημερών από  την συμπλήρωση των στοιχείων τους, τις κάτωθι ώρες:

10.30 έως τις 13.00

και με την επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή του διαβατηρίου τους, να παραλάβουν τους κωδικούς πρόσβασης στις ακαδημαϊκές υπηρεσίες και τα αντίστοιχα πιστοποιητικά εγγραφής τους στο Τμήμα.

Σε περίπτωση που καθίσταται αδύνατη η αυτοπρόσωπη παρουσία του φοιτητή στη Γραμματεία της Σχολής ή του Τμήματος και μόνο για εξαιρετικούς λόγους ο φοιτητής θα πρέπει να απευθυνθεί στο ΚΕΠ του τόπου κατοικίας του,υποβάλλοντας θεωρημένη (για τη γνησιότητα της υπογραφής του) αίτηση προς τη Γραμματεία της Σχολής ή του Τμήματός του μαζί με αντίγραφο της ταυτότητάς του, προκειμένου να του χορηγηθούν οι απαραίτητοι κωδικοί πρόσβασης.

Από τη Γραμματεία