Τετάρτη, 23 05 2018

Εγγραφή στην εξέταση μαθήματος "Τεχνικό Σχέδιο" - οδηγίες

Περιγραφή: Εγγραφή στην εξέταση μαθήματος "Τεχνικό Σχέδιο" και οδηγίες

Εγγραφή στην εξέταση του Μαθήματος "Τεχνικό Σχέδιο":

Όσοι έχουν δικαίωμα τελικής εξέτασης και επιθυμούν να εξεταστούν σε αυτή την εξεταστική πρέπει να επιλέξουν ώρα εξέτασης εγγραφόμενοι στην κατάλληλη ομάδα του eClass μέχρι 31/01/2018.
Οδηγίες για την εξέταση:
Θα πρέπει να βρίσκεστε στον χώρο του ΚΥΠΕΣ ακριβώς την ώρα που έχετε δηλώσει στο eClass. Βεβαιωθείτε για την ομάδα που έχετε γραφτεί πριν την άφιξη σας, για να μην υπάρχει καθυστέρηση την ώρα της εξέτασης. Παρατηρείτε το φαινόμενο φοιτητές να μην γνωρίζουν ή να γνωρίζουν λάθος την ομάδα τους.
Έρχεστε στην εξέταση μόνο με ένα στυλό και τη φοιτητική σας ταυτότητα (διαφορετικά με το διαβατήριο ή την αστυνομική σας ταυτότητα).
Απαγορεύονται όλα τα άλλα: κινητά, μονάδες αποθήκευσης, υπολογιστές τσέπης, σημειώσεις, βιβλία, τσάντες κλπ.

Dr Panagis Vovos
Laboratory of Power Systems,