Δευτέρα, 24 07 2017

Περιγραφή: Σεμινάριο Υγιεινής & Ασφάλειας για τους πρωτοετείς μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Σεμινάριο Υγιεινής & Ασφάλειας για τους πρωτοετείς μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες του Πανεπιστημίου Πατρών θα διεξαχθεί την Δευτέρα 24/04/2017 και Τρίτη 25/04/2017 από 8.30 έως 14.30 στο Συνεδριακό Πολιτιστικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών.
Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με απόφαση της Συγκλήτου η παρακολούθηση του Σεμιναρίου είναι υποχρεωτική και αποτελεί απαραίτητη προϋπόθεση για την απονομή του αντίστοιχου μεταπτυχιακού τίτλου. Εξαιρούνται α) οι υποψήφιοι διδάκτορες που έχουν παρακολουθήσει το Σεμινάριο Υγιεινής & Ασφάλειας ως μεταπτυχιακοί φοιτητές σε επίπεδο Μεταπτυχιακού Διπλώματος Ειδίκευσης β) οι φοιτητές των Τμημάτων του Αγρινίου, για τους οποίους θα διοργανωθεί σεμινάριο στο Αγρίνιο σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί αργότερα.
Παρακαλούνται οι γραμματείες των Τμημάτων/Σχολών να ενημερώσουν τους πρωτοετείς Μεταπτυχιακούς Φοιτητές και Υποψήφιους Διδάκτορες.
Σας αποστέλλουμε την απόφαση της Συγκλήτου για το σεμινάριο και το πρόγραμμα του σεμιναρίου (το οποίο θα αναρτηθεί στον ιστότοπο του Γραφείου Τεχνικού Ασφαλείας και Ιατρού Εργασίας (http://osh.upatras.gr)).
 Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ