Τρίτη, 24 10 2017

Περιγραφή: 10ος Διεθνής Φοιτητικός Διαγωνισμός Ψηφιακής Καινοτομίας και Νεανικής Επιχειρηματικότητας ("Εnnovation 2017")

Την Παρασκευή 26 Μαΐου 2017, στις 3.00μμ, στην Αίθουσα Π200 του προκατ κτιρίου του ΤΜΗΥΠ, θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική εκδήλωση σχετικά με τον 10ο Διεθνή Φοιτητικό Διαγωνισμό Ψηφιακής Καινοτομίας και Νεανικής Επιχειρηματικότητας ("Εnnovation 2017"). Ο διαγωνισμός διοργανώνεται από το Οικονομικό Παν/μιο Αθηνών και τελεί υπό την αιγίδα 18 Πανεπιστημίων Ελλάδας και Κύπρου.

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης μπορείτε να το βρείτε στη διεύθυνση:

Πληροφορίες σχετικά με την εκδήλωση:
Κώστας Μπερμπερίδης,  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.