Wednesday, 19 12 2018

Επιτροπές Τμήματος

Επιτροπή Προπτυχιακού Προγράμματος σπουδών και κανόνων δήλωσης μαθημάτων ανά εξάμηνο:

  • Δενάζης Σπυρίδων (συντονιστής), 
  • Κούσουλας Νικόλαος, 
  • Θεοδωρίδης Γεώργιος,
  • Γιαννακόπουλος  Γαβριήλ,
  • Καλαντώνης Βασίλειος
  • Κουμπιάς Σταύρος και
  • ΤσεμπερλίδουΜελπομένη.

 

OMEA:

  • Αβούρης Νικόλαος (πρόεδρος),
  • Δασκαλάκη Σοφία, 
  • Σγάρμπας Κυριάκοςκαι
  • Μητρονίκας Επαμεινώντας.

 

Επιτροπή Φοιτητικών Θεμάτων:

  • Κούσουλας Νικόλαος (συντονιστής),
  • Γιαννακόπουλος Γαβριήλ
  • Μητρονίκας  Επαμεινώνδας και 
  • Θεοδωρίδης Γεώργιος.

 

Επιτροπή Επικουρικού Έργου:

  • Τατάκης Εμμανουήλ (συντονιστής),
  • Μαρκάκης Μιχαήλ, 
  • Γεώργιος Θεοδωρίδης,  
  • Βοβός Παναγής και 
  • Στυλιανάκης Βασίλειος.

 

Επιτροπή για την ακαδημαϊκή συνέργεια μεταξύ των Τμημάτων Η&ΤΥ και ΜΥ&Π:

  • Βοβός  Νικόλαος  (συντονιστής),
  • Κουμπιάς Σταύρος και
  • Φακωτάκης Νικόλαος
  • Τζες Αντώνιος

 

Επιτροπή Υγιεινής και Ασφάλειας:

  • Πυργιώτη Ελευθερία (συντονίστρια),
  • Βοβός Παναγής και 
  • Τσιπιανίτης  Δημήτριος.

 

Επιτροπή Πρακτικής Άσκησης:

  • Καππάτου Τζόγια (συντονίστρια),
  • Λυμπερόπουλος Δημήτριος
  • Δενάζης Σπυρίδων και
  • Μπίρμπας Μιχαήλ.

 

Επιτροπή Επιμέλειας του Οδηγού Σπουδών και της Ιστοσελίδας του Τμήματος

  • Γιαννακόπουλο Γαβριήλ (συντονιστής)
  • Αβούρης Νικόλαος,
  • Δενάζης Σπυρίδων,
  • Μουστάκας Κωνσταντίνος,
  • Λογοθέτης Μιχαήλ,
  • Βοβός Παναγής,
  • Κουμπιάς Σταύρος,
  • Θωμόπουλος Γεώργιος,
  • Τσεμπερλίδου Μελπομένη και
  •  Γραμματέας Τμήματος.

 

Επιτροπή  Κτιριακών Υποδομών:

  • Βοβός Νικόλαος (συντονιστής),
  • Αβούρης Νικόλαος,
  • Αντωνακόπουλος  Θεόδωρος.

 

Επιτροπή  Erasmus:

  • Λογοθέτης Μιχαήλ (συντονιστής) και
  • Κουκιάς Μιχαήλ.

 

Επιτροπή εξωστρέφειας του Τμήματος και εύρεσης κεφαλαίων χρηματοδότησης.

  • Σταύρος Κουμπιάς (Πρόεδρος Τμήματος)
  • Τζες Αντώνιος,
  • Αντωνακόπουλος Θεόδωρος,
  • Σερπάνος Δημήτριος,
  • Δενάζης Σπυρίδων
  • Μουστάκας Κωνσταντίνος
  • Αλεξανδρίδη Αντώνιο και
  • Μπίρμπας Αλέξιος

 

Συμβουλευτική Επιτροπή για Έκτακτες Καταστάσεις.

  • Σταύρος Κουμπιάς (Πρόεδρος Τμήματος)
  • Αλεξανδρίδης Αντώνιος (Αν. Πρόεδρος)
  • Βοβός Νικόλαος,
  • Τζες Αντώνιος,
  • Γιαννακόπουλος Γαβριήλ,
  • Φακωτακης Νικόλαος

 

Επιτροπή ωρολογίου προγράμματος, προγράμματος εξετάσεων και αιθουσιολογίου.

  • Παναγής Βοβός (συντονιστής)
  • Δερματάς Ευάγγελος
  • Δασκαλάκη Σοφία και
  • Τσεμπερλίδου Μελπομένη

 


 

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ 2018

 
 
     

Τομέας Συστημάτων Ηλεκτρικής Ενέργειας

 
 

Επιτροπή Οικονομικών-Τακτικά μέλη

 

Νικόλαος Βοβός

Ελευθερία Πυργιώτη

Επαμεινώνδας Μητρονίκας

Επιτροπή Οικονομικών-Αναπληρωματικά μέλη

 

Αντώνιος Αλεξανδρίδης

Παναγής Βοβός

Θωμάς Ζαχαρίας

Επιτροπή Παραλαβής-Τακτικά Μέλη

 

Αντώνιος Αλεξανδρίδης

Κωνσταντίνος Πέτρου

Θωμάς Ζαχαρίας

Επιτροπή Παραλαβής-Αναπληρωματικά Μέλη

 

Εμμανουήλ Τατάκης

Ελευθερία Πυργιώτη

Παναγής Βοβός

     
     

Τομέας Συστημάτων & Αυτομάτου Ελέγχου

 
 

Επιτροπή Οικονομικών-Τακτικά μέλη

 

Νικόλαος Κούσουλας

Ευστάθιος Περδίος

Σταμάτιος Μάνεσης

Επιτροπή Οικονομικών-Αναπληρωματικά μέλη

 

Αθανάσιος Σκόδρας

Δημοσθένης Καζάκος

Δημήτριος Τσιπιανίτης

Επιτροπή Παραλαβής-Τακτικά Μέλη

 

Νικόλαος Κούσουλας

Ευστάθιος Περδίος

Σταμάτιος Μάνεσης

Επιτροπή Παραλαβής-Αναπληρωματικά Μέλη

 
 

Αθανάσιος Σκόδρας

Δημοσθένης Καζάκος

Δημήτριος Τσιπιανίτης

     
     

Τομέας Ηλεκτρονικής & Υπολογιστών

 
 

Επιτροπή Οικονομικών-Τακτικά μέλη

 

Ευθύμιος Χούσος

Σταύρος Κουμπιάς

Οδυσσέας Κουφοπαύλου

Επιτροπή Οικονομικών-Αναπληρωματικά μέλη

 
 

Μιχαήλ  Μπίρμπας

Γεώργιος Θεοδωρίδης

Βασίλειος Παλιουράς

Επιτροπή Παραλαβής-Τακτικά Μέλη

 
 

Ευθύμιος Χούσος

Σταύρος Κουμπιάς

Οδυσσέας Κουφοπαύλου

Επιτροπή Παραλαβής-Αναπληρωματικά Μέλη

 
 

Γεώργιος Θεοδωρίδης

Ιωάννης Γιαλελής

Πολυξένη Σταθοπούλου

     
     

Τομέας Τηλεπικοινωνιών & Τεχνολογίας της Πληροφορίας

 
 

Επιτροπή Οικονομικών-Τακτικά μέλη

 
 

Νικόλαος Φακωτάκης

Σταύρος Κωτσόπουλος

Θεόδωρος Αντωνακόπουλος

Επιτροπή Οικονομικών-Αναπληρωματικά μέλη

 

Ιωάννης Μουρτζόπουλος

Δημήτριος Λυμπερόπουλος

ΕυάγγελοςΔερματάς

Επιτροπή Παραλαβής-Τακτικά Μέλη

 
 

Νικόλαος Φακωτάκης

Μιχάλης Κουκιάς

Κωνσταντίνος Μουστάκας

Επιτροπή Παραλαβής-Αναπληρωματικά Μέλη

 
 

Σοφία Αντωνακοπούλου

Μιχάλης Λογοθέτης

Σταύρος Κωτσόπουλος

Σπύρος Δενάζης

Ευάγγελος Δερματάς

Κυριάκος Σγάρμπας

     

Εργαστήρια Τμήματος (ΨΕΣΕ,ΚΥΠΕΣ), Ηλεκτροτεχνείο& Γραμματεία

   

Επιτροπή Οικονομικών-Τακτικά μέλη

 
 

Ζωή Ντότσικα

ΟδυσσέαςΚουφοπαύλου

Δημήτριος Τσιπιανίτης

Επιτροπή Οικονομικών-Αναπληρωματικά μέλη

 

Ευγενία Μπάρκουλα

Γεώργιος Θωμόπουλος

Βασίλειος Παλιουράς

Επιτροπή Παραλαβής-Τακτικά Μέλη

 
 

Ζωή Ντότσικα

Οδυσσέας Κουφοπαύλου

Βασίλειος Παλιουράς

Επιτροπή Παραλαβής-Αναπληρωματικά Μέλη

 
 

Ευγενία Μπάρκουλα

Γεώργιος Θωμόπουλος

Δημήτριος Τσιπιανίτης